ZOBACZ SYSTEM MULTIROOM HARMAN KARDON

harman/kardon

Go + Play 2 lupa

Go + Play 2

` harman kardon

Delikatny, subtelny, funkcjonalny i industrialny design. Niezrównane brzmienie i łatwość obsługi. Od płaskiej niszy chroniącej iPoda do raczki ze stali nierdzewnej, jest to głośnik przenośny, jaki mogła zbudować tylko firma Harman Kardon.

Go+Play wytwarza zwarty, grzmiący bas, który wydobywa się z przetworników niskotonowych o dużym wychyleniu membrany. Nie mniej ważne są tony wysokie, które są tu wyraźne i kryształowo czyste.

Go+Play może być zasilany z sieci lub przez baterie, wiec możesz go zabrać wszędzie, gdzie idziesz ze swoja muzyka i sprawić, że zabrzmi ona znacznie lepiej niż przez słuchawki. A jako prawdziwie multimedialne centrum rozrywki, Go+Play może przesłać zdjęcia i filmy z iPoda do telewizora. Niezależnie od miejsca czy pory korzystania, Go+Play wyróżnia przede wszystkim dźwięk. Jedno dotkniecie zwiększa lub zmniejsza poziom głośności, a także całkowicie wycisza system.

Go+Play zawiera adapter Apple iPod Universal Dock i jest kompatybilny z większością dokowanych wersji iPoda, także iPod nano i 5G. Złącze stereo mini jack umożliwia uzyskanie wysokiej klasy brzmienia z odtwarzaczy MP3 i CD, komputerów stacjonarnych (wszystkie platformy) i laptopów. Po podłączeniu iPoda, Go+Play ładuje go bez konieczności podłączenia do komputera, nawet gdy system jest wyłączony.

Złącza OnePoint iPod gwarantują możliwość podłączenia do komputera. Podłącz załączony kabel USB z tyłu Go+Play, a przy każdym dokowaniu iPoda uzyskasz połączenie z komputerem.

 

Specyfikacja

Model

Go + Play™

Zastosowanie

większość dokowanych modeli iPoda

Przetworniki

2 x Ridge i 2 x Atlas™

Moc

tweetery 2 x 15W, 

woofery 2 x 30W

Impedancja wejściowa

> 10k @

Stosunek sygnał / szum

> 85 dB

Pasmo przenoszenia

40 Hz – 20 kHz

Gniazdo

główne złącze - dokujące iPod, Video, USB

złącza pomocnicze - 3,5mm mini stereo jack, 

Zasilanie

220 – 230 V AC

Wymiary (dł. x szer. x wys.)

500 mm x 230 mm x 240 mm

Waga

1800 g

Kolor

satynowa czerń, dodatki ze stali nierdzewnej

 

 

Lista kompatybilnych modeli

 

Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Większość materiałów na temat JBL, INFINITY oraz HARMAN KARDON prezentujemy za zgodą i dzięki uprzejmości wyłącznego importera tych firm - Przedsiębiorstwa Handlowego Ryszard Bałys z Katowic. Użyte nazwy oraz loga służą wyłącznie identyfikacji marki produktów i są zastrzeżonymi znakami HARMAN INTERNATIONAL INDUSTRIES, INCORPORATED.

Sklepy Internetowe KQS.store. Realizacja : sucro.pl

harman kardon amplituner amplitunery kino domowe harman kardon