ZOBACZ SYSTEM MULTIROOM HARMAN KARDON

harman/kardon

Go + Play Micro lupa

Go + Play Micro

` harman kardon

Harman Kardon Go + Play™ Microto przenośna kolumna dokująca, której wygląd i brzmienie momentalnie kojarzy się z dziedzictwem Harman Kardon®. Podwójne głośniki średnio-wysokotonowe produkują bogaty, szeroki dźwięk z nieoczekiwaną klarownością i precyzją, a niskotonowy głośnik o długim skoku membrany dodaje atrakcyjny fundament basowy. Zasilana z sieci i baterii, kolumna jest łatwa w transporcie dzięki eleganckiemu uchwytowi z polerowanej stali, dzięki czemu dzielenie się Twoją ulubioną muzyką ze znajomymi będzie łatwe i przyjemne. To multimedialne centrum rozrywki potrafi nawet przesłać Twoje zdjęcia i video do podłączonego telewizora, i zsynchronizować je z iTunes.

 

Zalety

--------------------------

- Dźwięk DSP: komputerowo zoptypalizowany dźwięk (COE) poprawia dynamikę i zapewnia czysty, klarowny i wolny od zniekształceń dźwięk nawet przy głośnym odsłuchu

- Topologia Bi-amp: głośniki średnio-wysokotonowe i głośnik basowy pracują na oddzielnych wzmacniaczach

- Zaawansowane głośniki: głośniki Atlas stworzone są specjalnie do produkowania głębokiego basu z małej obudowy, a Odyssey to przetworniki do średnich i wysokich tonów pokrywające dużą nagłaśnianą przestrzeń

- Zdalne sterowanie na podczerwień: zapewnia podstawowe sterowanie funkcjami większości iPodów i iPhone z odległości do 4,5m.

 

Wyposażenie

--------------------------

- Praca na bateriach i zasilaniu sieciowym

- Żywotność baterii: do 22 godzin na ośmiu nowych bateriach typu C (R 14)

- Ładuje iPoda lub iPhone przy zasilaniu sieciowym

- Odchylany uchwyt dokujący

- Synchronizacja z iTunes przez USB (przewód USB dostepny osobno)

- Wyjście video do podłączenia telewizora, do odtwarzania zdjęć i video z iPoda i iPhone

- wejście jack 3,5mm do podłączenia jakiegokolwiek urządzenia audio

 

 

Lista kompatybilnych modeli

 

 

Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Większość materiałów na temat JBL, INFINITY oraz HARMAN KARDON prezentujemy za zgodą i dzięki uprzejmości wyłącznego importera tych firm - Przedsiębiorstwa Handlowego Ryszard Bałys z Katowic. Użyte nazwy oraz loga służą wyłącznie identyfikacji marki produktów i są zastrzeżonymi znakami HARMAN INTERNATIONAL INDUSTRIES, INCORPORATED.

Sklepy Internetowe KQS.store. Realizacja : sucro.pl

harman kardon amplituner amplitunery kino domowe harman kardon