ZOBACZ SYSTEM MULTIROOM HARMAN KARDON

harman/kardon

GLA-55 lupa

GLA-55

` harman kardon

Wielofasetowe obudowy z ciętego szkła – niepodobne do jakichkolwiek innych obudów głośników komputerowych – to tylko zwiastun niezwykłej mocy i czystości dźwięku zapewnianej przez system głośników GLA-55 firmy Harman Kardon®.

Jest to pierwszy system przeznaczony do komputerów, odtwarzaczy iPod i innych urządzeń audio, który pod względem jakości dźwięku moce schlebić gustom wszystkich audiofilów. Sprawiają to m.in. silne głośniki niskotonowe AtlasTM AL z zapewniającym doskonałe brzmienie portem bass-reflexu Slipstream, ponad 110 W mocy, mało zniekształcony bas oraz głośniki wysokotonowe CMMD® odpowiadające za dźwięk wysokiej częstotliwości równie przejrzysty i wyróżniający sie, jak wygląd samych głośników. Żaden dotychczasowy system głośników nie oferował bardziej realistycznego brzmienia ani nie wyglądał tak ekskluzywnie.

Specyfikacja

Model

GLA-55

Zastosowanie

komputery, odtwarzacze iPod, MP3, CD, itp.

Przetworniki

1 x CMMD i 1 x Atlas™ AL

Moc

56 W / kanał

Impedancja wejściowa

5kOhm

Pasmo przenoszenia

60 Hz – 20 kHz

Gniazdo główne

złącze - 3,5mm mini stereo jack

Zasilanie

230 V AC

Wymiary (szer. x wys.)

140 mm x 270 mm

Waga

1200 g

Kolor

przezroczysty z chromowanymi akcentami

 

 

 

Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Większość materiałów na temat JBL, INFINITY oraz HARMAN KARDON prezentujemy za zgodą i dzięki uprzejmości wyłącznego importera tych firm - Przedsiębiorstwa Handlowego Ryszard Bałys z Katowic. Użyte nazwy oraz loga służą wyłącznie identyfikacji marki produktów i są zastrzeżonymi znakami HARMAN INTERNATIONAL INDUSTRIES, INCORPORATED.

Sklepy Internetowe KQS.store. Realizacja : sucro.pl

harman kardon amplituner amplitunery kino domowe harman kardon