ZOBACZ SYSTEM MULTIROOM HARMAN KARDON

harman/kardon

Harman Kardon Onyx Mini lupa

Harman Kardon Onyx Mini

` harman kardon

Harman Kardon Onyx Mini to wyrafinowany bezprzewodowy głośnik Bluetooth zaprojektowany dla tych miłośników muzyki, którzy wymagają od głośnika pięknego wyglądu oraz mocnego brzmienia. 
Harman Kardon Onyx Mini to w pełni funkcjonalny głośnik bezprzewodowy wykonany z najwyższej jakości materiałów premium, o charakterystycznym, rozpoznawalnym brzmieniu i wyglądzie Harman Kardon. Jego kompaktowa forma i potężne brzmienie sprawiają, że staje się idealnym towarzyszem zarówno w domu, jak i w podróży. Z Onyxem Mini fani muzyki mogą łączyć się bezprzewodowo z innym głośnikiem wyposażonym w technologię Harman Kardon Dual Sound (np. Harman Kardon Go+Play, Harman Kardon Onyx Studio 3 czy inny Harman Kardon Onyx Mini) i uzyskać tym samym zmultiplikowane brzmienie. Ponadto do Onyxa Mini podłączyć można aż trzy różne urządzenia będące źródłem dźwięku, a jego wbudowany akumulator gwarantuje do 10 godzin pracy. Dodatkowo głośnik wyposażono we wbudowany mikrofon oraz technologię tłumienia echa i zakłóceń. Jest on zatem idealnym towarzyszem smartfona i umożliwia komfortowe prowadzenie połączeń konferencyjnych.
– Harman Kardon to marka, która zobowiązuje, a produkty przez nią firmowane są eleganckie, doskonale brzmią, a doświadczenia odsłuchu, które dostarczają, są po prostu perfekcyjne – mówi Andy Tsui, Head of Portables for HARMAN. – Bardzo cieszymy się, że na rynku właśnie pojawił się nowy głośnik Harman Kardon Onyx Mini. To idealne uzupełnienie każdego wnętrza nowoczesnego domu z dodatkowymi atutami w postaci przenośnej formy oraz nowoczesnego stylu – kontynuuje. 
 
Specyfikacja techniczna:
Wersja Bluetooth: 4.1
Obsługiwane profile: A2DP V1.3, AVRCP V1.5, HFP V1.6
Przetwornik: 2 x 45 mm
Moc: 2 x 8 W
Pasmo przenoszenia: 75 Hz – 20 kHz (-6 dB)
Stosunek sygnału do szumu: 80 dB (ważony charakterystyką A)
Zasilacz: 5 V 2,3 A
Rodzaj akumulatora: litowo-jonowo-polimerowy (3,7 V, 3000 mAh)
Czas ładowania akumulatora: 3 godziny
Czas odtwarzania muzyki: do 10 godzin (zależnie od głośności i odtwarzanych treści)
Moc nadajnika Bluetooth: 0–9 dBm
Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth: 2402 MHz – 2480 MHz
Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, µ/4 DQPSK, 8DPSK
Wymiary (wys. x szer. x gł.): 145 x 158 x 95 mm
Masa: 587 g

Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Większość materiałów na temat JBL, INFINITY oraz HARMAN KARDON prezentujemy za zgodą i dzięki uprzejmości wyłącznego importera tych firm - Przedsiębiorstwa Handlowego Ryszard Bałys z Katowic. Użyte nazwy oraz loga służą wyłącznie identyfikacji marki produktów i są zastrzeżonymi znakami HARMAN INTERNATIONAL INDUSTRIES, INCORPORATED.

Sklepy Internetowe KQS.store. Realizacja : sucro.pl

harman kardon amplituner amplitunery kino domowe harman kardon