ZOBACZ SYSTEM MULTIROOM HARMAN KARDON

harman/kardon

Harman Kardon Esquire Mini lupa

Harman Kardon Esquire Mini

` harman kardon

Elegancja, wyszukany design i wyjątkowa przenośność dostosowana do Twojego stylu.
Harman Kardon Esquire Mini to rewolucyjne rozwiązanie technologiczne, wykraczające poza typowe potrzeby profesjonalisty. Nie zmarnowano żadnej okazji do udoskonalenia konstrukcji głośników, po mistrzowsku ją dopracowując i wykorzystując najwyższej jakości materiały - efektem jest urządzenie idealnie pasujące do miejskiego trybu życia, cechujące się wysublimowaniem i harmonijnym designem. Głośniki Esquire Mini to przenośne i bezprzewodowe urządzenia, zapewniające wyjątkowe wrażenia akustyczne dzięki dwóm wysoce wydajnym przetwornikom z poszerzonym pasmem niskotonowym - oferujące najlepszą jakość dźwięku w tej kategorii. Esquire Mini to także urządzenie obsługujące technologię Bluetooth®, pozwalające strumieniowo odtwarzać dźwięk stereofonicznyza pośrednictwem innych urządzeń. To głośniki, które musi mieć każdy, kto ceni sobie wyjątkowy styl. Dodatkową zaletą jest system konferencyjny wykorzystujący dwa mikrofony i wsparty przez technologię tłumienia echa oraz zakłóceń z zewnątrz. Użytkownik otrzymuje także możliwość ładowania urządzeń przenośnych za pomocą portu USB. Wykorzystany w głośnikach Esquire Mini litowo-jonowy akumulator zapewnia większą przenośność i dostępność, co wraz z imponującym wykonaniem urządzenia sprawia, że staje się ono niezbędnym towarzyszem, umilającym podróż i przydatnym w pracy. Ten produkt to doskonały przykład możliwości oferowanych przez firmę Harman Kardon, zapewniających pełną satysfakcję użytkownika. Zachwycająca moc głośników i ich przydatność w każdej sytuacji sprawią, że się bez nich nigdzie nie obędziesz.

Fakty
Nowoczesna elegancja widoczna w każdym calu zaawansowanej technologicznie konstrukcji, bogatego w funkcje urządzenia

Ultrakompaktowy głośnik stereo, dzięki któremu muzykę zabierzesz zawsze ze sobą

Akumulator zapewniający 8 godzin pracy bez przerwy oraz gniazdo USB do ładowania urządzeń przenośnych

Łączność bezprzewodowa Bluetooth® umożliwiająca odtwarzanie strumieniowe dźwięku stereo

Uniwersalny system konferencyjny oparty na dwóch mikrofonach z technologią tłumienia echa i zakłóceń z zewnątrz

Nowoczesna elegancja widoczna w każdym calu zaawansowanej technologicznie konstrukcji, bogatego w funkcje urządzenia

Szczotkowane aluminium, prawdziwa skóra i warstwa ceramiki pozwoliły stworzyć dzieło sztuki, oferujące niezwykłą moc i czystość dźwięków w najlepszym wydaniu - Esquire Mini to przenośne, kompleksowe akcesorium muzyczne, które może mówić samo za siebie.

Ultrakompaktowy głośnik stereo, dzięki któremu muzykę zabierzesz zawsze ze sobą

Esquire Mini firmy Harman Kardon jest niewielki i wytrzymały - stworzony do każdej podróży - gotowy zabrać Cię w miejsca, których jeszcze nie znasz. Zgrabna, harmonijna konstrukcja i najwyższej jakości materiały - w tym skórzana oprawa, aluminiowa obudowa i odporna na zarysowania kratka pokryta warstwą ceramiki - sprawią, że poczujesz się wyróżniony, jak mało kto.

Akumulator zapewniający 8 godzin pracy bez przerwy oraz gniazdo USB do ładowania urządzeń przenośnych

Jeśli łączność bezprzewodowa jest priorytetem, to brak konieczności zasilania z sieci tym bardziej Ci się spodoba. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi litowo-jonowemu Esquire Mini pozwala odtwarzać muzykę bezprzewodowo przez 8 godzin bez przerwy, a także ładować inne urządzenia przenośne za pomocą przydatnego portu USB.

Strumieniowe odtwarzanie dźwięku stereo przez Bluetooth®

Zapewnij sobie w łatwy sposób nieprzerwaną łączność z ulubionymi urządzeniami i możliwość strumieniowego odtwarzania muzyki stereo dzięki technologii Bluetooth® Dzięki technologii bezprzewodowej słuchasz doskonale brzmiącej muzyki - odbierasz połączenie - i zaraz znowu wracasz do słuchania.

Uniwersalny system konferencyjny oparty na dwóch mikrofonach z technologią tłumienia echa i zakłóceń z
zewnątrz

Bądź w kontakcie z każdym tak, jakby znajdował się w jednym pomieszczeniu z Tobą, za sprawą najwyższej jakości dźwięku i technologii tłumienia zakłóceń wbudowanej w zgrabną konstrukcję urządzenia Esquire Mini, zapewniającego 8 godzin pracy na baterii, a więc także komfort w razie niespodziewanej utraty zasilania.


Dane techniczne
Przetworniki: 2 x 27mm
Moc znamionowa: 2 x 4W
Pasmo przenoszenia: 180~20kHz
Stosunek sygnał-szum: 80dB
Typ akumulatora: litowo-polimerowy (3.7V, 2000mAh)
Gniazdo Micro USB: 5V, 1.0A
Gniazdo USB: 5V, 1.0A
Mozliwości połączenia: Bluetooth®, Aux-in
Czas odtwarzania muzyki: do 8h (zależnie od poziomu głośności i zawartości audio)
Czas ładowania akumulatora: 3 do 5 h (zależy od ładowarki)
Wymiary (szer x gł x wys): 140mm x 24mm x 75.4mm
Waga: 238g
Pasmo transmitera Bluetooth®: 2.402GHz~2.480GHz
Moc transmitera Bluetooth®: 0~4dBm
Modulacja transmitera Bluetooth®: GFSK, 8DPSK, _/4DQPSK

Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Większość materiałów na temat JBL, INFINITY oraz HARMAN KARDON prezentujemy za zgodą i dzięki uprzejmości wyłącznego importera tych firm - Przedsiębiorstwa Handlowego Ryszard Bałys z Katowic. Użyte nazwy oraz loga służą wyłącznie identyfikacji marki produktów i są zastrzeżonymi znakami HARMAN INTERNATIONAL INDUSTRIES, INCORPORATED.

Sklepy Internetowe KQS.store. Realizacja : sucro.pl

harman kardon amplituner amplitunery kino domowe harman kardon