ZOBACZ SYSTEM MULTIROOM HARMAN KARDON

harman/kardon

Harman Kardon AURA PLUS Spotify Connect lupa

Harman Kardon AURA PLUS Spotify Connect

` harman kardon

Bezprzewodowy zestaw głośnikowy Harman Kardon Aura oferuje bogaty, wysokiej jakości dźwięk, jaki może sugerować jego wygląd. Dzięki zastosowaniu sześciu przetworników średnio-wysokotonowych o średnicy 1,5 cala oraz 4,5-calowego subwoofera zestaw Aura zdolny jest kreować wielokierunkowy dźwięk o zasięgu 360º brzmiąc znacznie potężniej, niż mogłaby to sugerować jego wielkość. Wykonany z najlepszych materiałów i wyposażony w elitarne funkcje, w tym wbudowana obsługa technologii Bluetooth® pozwalająca odtwarzać strumieniowo dźwięk z urządzeń Bluetooth®, łączność Wi-Fi na potrzeby odtwarzania strumieniowego Apple AirPlay oraz DLNA w sieci domowej – system Aura firmy Harman Kardon zapewni wygląd i brzmienie, z którego można być dumnym.

Od płóciennej maskownicy po przejrzystą obudowę, pozwalającą obserwować pracę subwoofera i jego wyjątkową konstrukcję metalową oraz diody LED: Twoje oczekiwania zmienią się na zawsze. Za pomocą aplikacji Harman Kardon Remote możesz poruszać się po uproszczonym menu dającym pełną kontrolę nad bezprzewodowym ekosystemem Harman Kardon. Aura wyróżnia się na tle innych zestawów głośnikowych próbujących bezskutecznie dorównać temu połączeniu piękna i dźwięku, które równie zachwycająco wygląda, jak brzmi.

Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Większość materiałów na temat JBL, INFINITY oraz HARMAN KARDON prezentujemy za zgodą i dzięki uprzejmości wyłącznego importera tych firm - Przedsiębiorstwa Handlowego Ryszard Bałys z Katowic. Użyte nazwy oraz loga służą wyłącznie identyfikacji marki produktów i są zastrzeżonymi znakami HARMAN INTERNATIONAL INDUSTRIES, INCORPORATED.

Sklepy Internetowe KQS.store. Realizacja : sucro.pl

harman kardon amplituner amplitunery kino domowe harman kardon