ZOBACZ SYSTEM MULTIROOM HARMAN KARDON

harman/kardon

Harman Kardon NOVA lupa

Harman Kardon NOVA

` harman kardon

Bezprzewodowe głośniki stereo z technologia Bluetooth, wejscie analogowe i cyfrowe dźwięku

Zapoznaj się z nową twarzą najnowocześniejszego dźwięku: bezprzewodowy, stereofoniczny zestaw głośnikowy Nova firmy Harman Kardon. Zaprojektowany tak, aby uzyskać piękny wzorniczo i doskonały dźwiękowo efekt, zestaw Harman Kardon Nova został wykonany z uwagą poświęconą nawet najmniejszym szczegółom akustycznym i materiałowym. Od gładkiej, przejrzystej obudowy ujawniającej „turbinę”, w której umieszczono przetworniki po zoptymalizowany system cyfrowego przetwarzania sygnału, każdy szczegół zestawu Nova zasługuje na uznanie.

Równie kompatybilny, jak przykuwający uwagę, zestaw głośnikowy Nova łatwo dostosuje się do każdego systemu dźwiękowego, umożliwiając podłączenie analogowe, optyczne i bezprzewodowe przy użyciu technologii Bluetooth® z funkcją NFC, dzięki czemu możesz odtwarzać muzykę z każdego urządzenia domowego, zarówno starszego, jak i nowszego.

Aktywny, stereofoniczny zestaw głośnikowy 2.0 z poszerzonym pasmem niskotonowym

Z mocą 40 W zestaw Harman Kardon Nova ma wystarczającą wydajność, aby sprostać wymaganiom Twojego potężnego domowego zestawu dźwiękowego. Dzięki funkcji podbicia basów i dużej obudowie zestaw głośnikowy Nova zdolny jest sprostać wymaganiom dźwięku wysokiej wierności.

Optymalnie dobrane głośniki 2,5" i głośniki wysokotonowe 1,25" zapewniają bogatsze doświadczenia dźwiękowe

Jak przystało na zoptymalizowany zestaw akustyczny, Nova oferuje przejrzystość dźwięku w pełnym zakresie częstotliwości, od tonów najwyższych do najniższych. Jego 2,5-calowe głośniki i 1,25-calowe głośniki wysokotonowe w połączeniu z radiatorem pasywnym zapewniają reprodukcję pełnego pasma częstotliwości w sposób, który zachwyci każdego słuchacza.

Technologia cyfrowego przetwarzania dźwięku firmy Harman poprawia obraz sceny dźwiękowej i jej szczegółowość

Zestaw Nova firmy Harman Kardon to zoptymalizowany zestaw głośnikowy wyposażony w oryginalną technologię cyfrowego przetwarzania dźwięku firmy Harman Kardon, zaprojektowaną specjalnie do głośników nisko-średniotonowych i wysokotonowych zestawu Nova. Pracują one w parze, dostarczając sceny dźwiękowej o większej głębi i wysokiej szczegółowości. Efekt brzmi sam za siebie: zdumiewający realizm, który na stałe zadomowi się w Twoim otoczeniu.

Zgodność z dowolnymi urządzeniami za pośrednictwem wejść analogowych i optycznych oraz łączności bezprzewodowej Bluetooth® z funkcją NFC

Przyjmij pod swój dach zestaw Harman Kardon Nova jako rozwiązanie typu wszystko-w-jednym dla Twojego domowego systemu dźwiękowego. Zestaw głośnikowy Harman Kardon Nova jest kompatybilny z praktycznie każdym urządzeniem dźwiękowym — za pomocą złącza analogowego 3,5 mm można podłączyć go do komputera, smartfona, tabletu lub zestawu muzycznego, wejście optyczne pozwoli na podłączenie do odbiorników telewizyjnych, Apple TV lub Roku Box. Co więcej, zestaw jest wyposażony we wbudowaną technologię łączności bezprzewodowej Bluetooth® z funkcją NFC, dzięki czemu można go sparować ze smartfonem, komputerem lub tabletem bez użycia przewodów.

Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Większość materiałów na temat JBL, INFINITY oraz HARMAN KARDON prezentujemy za zgodą i dzięki uprzejmości wyłącznego importera tych firm - Przedsiębiorstwa Handlowego Ryszard Bałys z Katowic. Użyte nazwy oraz loga służą wyłącznie identyfikacji marki produktów i są zastrzeżonymi znakami HARMAN INTERNATIONAL INDUSTRIES, INCORPORATED.

Sklepy Internetowe KQS.store. Realizacja : sucro.pl

harman kardon amplituner amplitunery kino domowe harman kardon