ZOBACZ SYSTEM MULTIROOM HARMAN KARDON

harman/kardon

Harman Kardon AVR 171 lupa

Harman Kardon AVR 171

` harman kardon

Amplituner 7.2 kanałowy z DLNA 1.5, Bluetooth, AirPlay i radiem internetowym vTuner

Wydajny amplituner o mocy 700 W posiada sześć wejść HDMI, dzięki czemu zapewnia różnorodne opcje łączności bezprzewodowej, dostarczając niezwykłych dźwięków.

Moc, wydajność i opcje łączności, których liczba z pewnością przekracza Twoje wymagania: przedstawiamy sieciowy amplituner AVR 171 firmy Harman Kardon®, rozwiązanie dla entuzjastów rozrywki pragnących niezrównanej wydajności i uniwersalności. Niezrównana moc: do 700 W (100 W na kanał).

Amplituner 7.2 obsługuje technologię łączności HARMAN TrueStream Bluetooth®, Apple AirPlay, radio internetowe vTuner™ oraz DLNA® 1.5, zapewniając wiele opcji strumieniowego przesyłania audio. Sześć wejść HDMI® z obsługą 3D, w tym jedno MHL do podłączania urządzeń przenośnych, oraz dwa wyjścia HDMI to więcej możliwości podłączania niż oczekujesz – filmy, HDTV, kanały sportowe, urządzenia obsługujące standard MHL oraz moduł Roku Streaming Stick™.

Już opcje łączności sprawiają, że AVR 171 stanowi przedmiot zainteresowania, lecz tym, co czyni go naprawdę ciekawym, jest uzyskiwana jakość dźwięku. To pierwszy amplituner Harman Kardon wyposażony w układ naturalnego przetwarzania dźwięku (NSP – Natural Sound Processing), zapewniający bogaty, słyszalny ze wszystkich stron dźwięk niezależnie od źródła – zwłaszcza podczas korzystania z dwóch kanałów. System EzSet/EQ™ III przeprowadza automatyczną kalibrację pomiędzy amplitunerem, głośnikami a środowiskiem akustycznym. Amplituner AVR 171 jest lekki, a dzięki certyfikatowi HARMAN GreenEdge™ cała moc, której tak potrzebujesz, zostanie dostarczona w przyjaznej dla środowiska formie. AVR 171 jest idealny dla osób, które preferują kompleksowe rozwiązania.

Siedem końcówek mocy 100 W na kanał i wydajny zasilacz cyfrowy

Wydajny amplituner AVR 171 zapewnia moc o wartości 100 W na kanał, umożliwiając zasilanie siedmiokanałowego, przestrzennego systemu. Istnieje również możliwość podłączenia dwóch subwooferów aktywnych, co zapewnia poprawę jakości dźwięku w zakresie niskich częstotliwości podczas korzystania z dowolnych źródeł rozrywki. Choć urządzenie korzysta ze sprawdzonej rezerwy wysokoprądowej (HCC) Harman Kardon i wzmacniacza z ultraszerokim pasmem przenoszenia zapewniającego dokładny, dynamiczny dźwięk oraz niezwykle czyste i realistyczne brzmienie, nawet przy największej głośności, cyfrowe zasilanie zapewnia potrzebną moc przy mniejszej masie niż w przypadku tradycyjnych zasilaczy i ciężkich transformatorów. Rezultat końcowy to niewielki, przyjazny dla środowiska amplituner zapewniający wspaniały dźwięk.

Technologia Apple AirPlay, Bluetooth i DLNA 1.5

AVR 171 umożliwia strumieniowe przesyłanie dźwięku z praktycznie każdego przenośnego urządzenia. W przypadku urządzeń firmy Apple – komputerów, iPadów, iPhone’ów i iPodów touch – do przesyłania strumieniowego służy wbudowana technologia AirPlay. (AirPlay, vTuner i DLNA wymagają przewodowego połączenia z szerokopasmową siecią). W przypadku tabletów, smartfonów i laptopów innych producentów możesz wykorzystać wbudowaną technologię HARMAN TrueStream Bluetooth. Port USB znajdujący się z przodu amplitunera umożliwia bezpośrednie podłączanie urządzeń bez konieczności stosowania zewnętrznego adaptera lub połączenia bezprzewodowego. Amplituner ten jest również zgodny ze standardem DLNA 1.5, dzięki czemu możesz korzystać z wielu opcji przesyłania zawartości w ramach swojej domowej sieci.

Technologia HARMAN TrueStream

Technologia HARMAN TrueStream gwarantuje wspaniałe doznania związane z dźwiękiem przesyłanym strumieniowo, bezprzewodowo, przy użyciu technologii Bluetooth. Technologia HARMAN TrueStream wykorzystuje najnowsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania w zakresie połączeń bezprzewodowych, zapewniające najwyższą jakość dźwięku niezależnie od zastosowania lub używanego urządzenia.

Sześć wejść HDMI z obsługą 3D, w tym jedno kompatybilne z MHL

Sześć wejść HDMI z obsługą 3D i funkcją Deep Color 30/36-bit zapewnia cyfrowy obraz w jakości HD w rozdzielczości do 1080 p z wiernie odtwarzanym dźwiękiem przy użyciu jednego kabla. Brak wynikających z konwersji strat na jakości obrazu i dźwięku sprawia, że możesz cieszyć się rozrywką oferowaną przez hollywoodzkie hity w takiej jakości, jaką zamierzyli ich twórcy. Połączenie MHL (Mobile High-Definition Link) sprawia, że materiał audio/wideo w wysokiej rozdzielczości możesz przesyłać z aparatu, telefonu, tabletu lub modułu Roku Streaming Stick bezpośrednio do HDTV.

Dwa wyjścia subwooferowe

Czy wymiary pomieszczenia, w którym oddajesz się słuchaniu, wymagają użycia dwóch głośników niskotonowych do zapewnienia odpowiednich basów? AVR 171 rozwiązuje ten problem dzięki podwójnym wyjściom subwooferowym, które przyczyniają się do znacznej poprawy czystości i poziomu realizmu dźwięków o niskich częstotliwościach.

Możliwość nagłośnienia wielu pomieszczeń dzięki wyjściu audio i specjalnemu wzmacniaczowi

Sterowanie odtwarzaniem w osobnych pomieszczeniach poprzez jeden amplituner. Dzięki specjalnym wzmacniaczom odtwarzanie muzyki w innych pomieszczeniach możliwe jest bez stosowania dodatkowych elementów. Oznacza to, że w czasie gdy w jednym pomieszczeniu oglądasz rozgrywki sportowe, w innym rozbrzmiewają kojące dźwięki muzyki klasycznej.

Port USB na panelu przednim

Znajdujący się na panelu przednim AVR 171 port USB zapewnia wiele opcji odtwarzania muzyki. Wystarczy podłączyć iPhone’a, iPada, iPoda lub pamięć USB, aby odtwarzać znajdujące się na nich pliki za pomocą domowego centrum rozrywki. Wbudowany port USB umożliwia również ładowanie urządzeń z systemem iOS.

Nowa, kompaktowa konstrukcja

W przypadku amplitunera AVR 171 nagrodzona konstrukcja Harman Kardon została przeniesiona na nowy poziom dzięki wpuszczanym elementom służącym do regulacji głośności i bardziej kompaktowej budowie. Wykorzystanie zaawansowanego technologicznie zasilania cyfrowego pozwoliło na zmniejszenie masy urządzenia bez utraty wydajności. Urządzenie jest idealnie przystosowane do półek z cienkiego szkła wykorzystywanych we współczesnych meblach projektowanych z myślą o telewizorach/kinie domowym.

Dekodowanie w technologiach Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio

Amplituner AVR 171 zapewnia wspaniały dźwięk dorównujący jakością cyfrowemu obrazowi odtwarzanemu z płyt w formacie Blu-ray Disc™ – możesz cieszyć się najlepszym możliwym brzmieniem ścieżek dźwiękowych filmów dzięki dekodowaniu w technologiach Dolby® TrueHD i DTS-HD Master Audio™. Niezależnie od używanego trybu i atmosfery filmu zachowana będzie najwyższa jakość dźwięku.

Automatyczna kalibracja EzSet/EQ III

Nowa funkcja automatycznej kalibracji HARMAN EzSet/EQ III zapewnia precyzyjną regulację poziomu głośności amplitunera AVR 171, ustawień odległości głośników/opóźnienia i korekcji dźwięku, dzięki czemu optymalna konfiguracja dla danego układu głośników i pomieszczenia jest określana automatycznie. System posiada łatwe w użyciu menu i umożliwia podłączenie mikrofonu oraz przeprowadzenie kalibracji za jego pomocą.

Technologia HARMAN GreenEdge

Logo HARMAN GreenEdge jest gwarancją tego, że amplituner AVR 171 jest przyjazny dla środowiska, a jednocześnie zapewnia najwyższą jakość, z której słyną produkty HARMAN. Dzięki zaawansowanemu układowi zasilania amplituner AVR 171 może zapewniać wspaniałą jakość dźwięku, a jednocześnie jest niewielki i lekki, ponieważ do jego wykonania wykorzystano mniejszą ilość metalu i tworzywa sztucznego. Mniejszy rozmiar oznacza mniejszą ilość odpadów i mniejszy ślad węglowy.

Wbudowana funkcja strumieniowania vTuner (radio internetowe)

Amplituner AVR 171 pozwala na korzystanie z radia internetowego vTuner, dzięki któremu zyskujesz możliwość połączenia się ze źródłami rozrywki audio dostępnymi za pośrednictwem Internetu. Zaraz po odpakowaniu urządzenia możesz słuchać tradycyjnych stacji radiowych z całego świata oraz audycji nadawanych przez liczne stacje dostępne tylko w Internecie.

Złącza oznaczone kolorami i zaciski głośnikowe ze śrubami

Wszystkie złącza amplitunera AVR 171 są oznaczone kolorami, aby ułatwić podłączanie kabli i zmniejszyć liczbę pomyłek. Oznaczone kolorami zaciski głośnikowe ze śrubami na wszystkich kanałach wyjściowych umożliwiają podłączenie złącz wtykowych lub przewodów nieizolowanych i bezpieczne podłączenie kabli głośników.

Pilot zdalnego sterowania z możliwością programowania i obsługi kilku urządzeń

Korzystanie z amplitunera AVR 171 jest prostsze dzięki programowalnemu pilotowi zdalnego sterowania na podczerwień (IR). Ergonomia wykonania sprawia, że bezproblemowo obsługuje on dostępne w kilku językach menu wyświetlane na ekranie, dzięki czemu proces konfiguracji systemu i sterowanie nim jest niezwykle łatwe. Ponadto pilot ten umożliwia sterowanie telewizorem, tunerami telewizji kablowej i satelitarnej oraz innymi źródłami odtwarzanej zawartości. Jeszcze większa elastyczność montażu jest zapewniana przez wyjście wyzwalacza 12 V i wejście zdalnego czujnika podczerwieni.

Aplikacja Harman Kardon Remote dla kompatybilnych smartfonów i tabletów z systemem iOS lub Android

Zapewniająca jeszcze więcej opcji związanych ze sterowaniem aplikacja Harman Kardon Remote jest dostępna w iTunes App Store w wersji dla urządzeń z systemem iOS® oraz w sklepie Google Play™ dla urządzeń z systemem Android™. Dzięki niej możesz sterować amplitunerem AVR 171 za pomocą kompatybilnego smartfona lub tabletu – bez konieczności korzystania z pilota.

Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Większość materiałów na temat JBL, INFINITY oraz HARMAN KARDON prezentujemy za zgodą i dzięki uprzejmości wyłącznego importera tych firm - Przedsiębiorstwa Handlowego Ryszard Bałys z Katowic. Użyte nazwy oraz loga służą wyłącznie identyfikacji marki produktów i są zastrzeżonymi znakami HARMAN INTERNATIONAL INDUSTRIES, INCORPORATED.

Sklepy Internetowe KQS.store. Realizacja : sucro.pl

harman kardon amplituner amplitunery kino domowe harman kardon