ZOBACZ SYSTEM MULTIROOM HARMAN KARDON

harman/kardon

Harman Kardon AVR 161 lupa

Harman Kardon AVR 161

` harman kardon

Amplituner 5.1 kanałowy z DLNA 1.5, Bluetooth i radiem internetowym vTuner

Ten wysokiej klasy amplituner 5.1 o mocy 425 W pozwala na korzystanie z szerokiej gamy możliwości związanych ze słuchaniem ulubionej muzyki oraz oglądaniem ulubionych filmów i programów telewizyjnych.

Istnieje wiele sposobów przechowywania plików multimedialnych i korzystania z nich – można w tym celu używać m.in. zewnętrznych dysków twardych, tunerów telewizji kablowej i smartfonów. Jeśli jednak nie możesz uzyskać dostępu do tych plików za pomocą swojego amplitunera, staje się on bezużyteczny. Amplituner Harman Kardon® AVR 161 pozwala w łatwy sposób korzystać z ulubionych plików. Ten sieciowy amplituner 5.1 o mocy 425 W oferuje wiele opcji korzystania z plików multimedialnych.

Jest on wyposażony w pięć wejść HDMI® z obsługą 3D, w tym jedno kompatybilne z MHL, dzięki czemu możesz uzyskać dostęp do multimediów przechowywanych w pamięci tunera telewizji kablowej HD, odtwarzacza Blu-ray™, urządzeń przenośnych obsługujących MHL lub modułu Roku Streaming Stick™. Ponadto umożliwia korzystanie ze standardu połączeń DLNA® 1.5 oraz technologii HARMAN TrueStream Bluetooth®, dzięki czemu możesz przesyłać strumieniowo pliki audio z urządzeń przenośnych i cieszyć się wspaniałą jakością dźwięku.

Jeśli chodzi o brzmienie, amplituner AVR 161 jest wyposażony w układ naturalnego przetwarzania dźwięku (Natural Sound Processing – NSP) zapewniający bogaty, słyszalny ze wszystkich stron dźwięk niezależnie od źródła – również podczas korzystania z dwóch kanałów i przesyłania strumieniowego. Aby osiągnąć najlepszą jakość dźwięku w zależności od głośników i danego środowiska, nowy system EzSet/EQ™ III zapewnia automatyczną korekcję dźwięku. Ponadto dzięki technologii HARMAN GreenEdge™ amplituner AVR 161 jest również przyjazny dla środowiska.

 

Pięć końcówek mocy 85 W na kanał i wydajny zasilacz cyfrowy

Wydajny amplituner AVR 161 zapewnia moc 85 W na kanał i pięciokanałowy, sieciowy system przestrzennego dźwięku. Można go również podłączyć do zasilanego głośnika niskotonowego, aby uzyskać lepszą jakość dźwięku o niskiej częstotliwości podczas korzystania z centrum rozrywki. Choć urządzenie korzysta ze sprawdzonej rezerwy wysokoprądowej (HCC) Harman Kardon i wzmacniacza z ultraszerokim pasmem przenoszenia zapewniającego dokładny, dynamiczny dźwięk oraz niezwykle czyste i realistyczne brzmienie, nawet przy największej głośności, cyfrowe zasilanie zapewnia potrzebną moc przy mniejszej masie niż w przypadku tradycyjnych zasilaczy i ciężkich transformatorów. Rezultat końcowy to niewielki, przyjazny dla środowiska amplituner zapewniający wspaniały dźwięk.

Technologia Bluetooth i zgodność ze standardem DLNA 1.5

Amplituner AVR 161 umożliwia strumieniowe przesyłanie dźwięku z praktycznie każdego przenośnego urządzenia. Możesz podłączać i ładować urządzenia firmy Apple, np. iPad, iPhone lub iPod touch bezpośrednio za pomocą znajdującego się w przednim panelu złącza USB i odtwarzać ich zawartość bez konieczności używania zewnętrznego adaptera. W przypadku innych tabletów, smartfonów i laptopów możesz korzystać z technologii HARMAN TrueStream Bluetooth obsługiwanej przez amplituner AVR 161. Amplituner ten jest również zgodny ze standardem DLNA 1.5, dzięki czemu możesz korzystać z jeszcze większej liczby opcji przesyłania zawartości w ramach swojej domowej sieci.

Technologia HARMAN TrueStream

Technologia HARMAN TrueStream gwarantuje wspaniałe doznania związane z dźwiękiem przesyłanym strumieniowo, bezprzewodowo, przy użyciu technologii Bluetooth. Technologia HARMAN TrueStream obejmuje najnowsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania w zakresie połączeń bezprzewodowych, zapewniające najwyższą jakość dźwięku niezależnie od zastosowania lub używanego urządzenia.

Wbudowana funkcja strumieniowania vTuner (radio internetowe)

Amplituner AVR 161 pozwala na korzystanie z radia internetowego vTuner, dzięki któremu zyskujesz możliwość połączenia się ze źródłami rozrywki audio dostępnymi za pośrednictwem Internetu. Zaraz po odpakowaniu urządzenia możesz słuchać tradycyjnych stacji radiowych z całego świata oraz przesyłać strumieniowo audycje nadawane przez stacje dostępne tylko w Internecie.

Pięć wejść HDMI z obsługą 3D, w tym jedno kompatybilne z MHL

Pięć wejść HDMI z obsługą 3D i funkcji Deep Color 30/36-bit zapewnia wysoką jakość obrazu wideo w rozdzielczości do 1080 p oraz wierne odtwarzanie dźwięku podczas korzystania z pojedynczego kabla. Brak wynikających z konwersji strat na jakości obrazu i dźwięku sprawia, że możesz cieszyć się rozrywką oferowaną przez hollywoodzkie hity w takiej jakości, jaką zamierzyli ich twórcy.

Port USB w panelu przednim umożliwiający podłączenie kompatybilnych urządzeń firmy Apple lub pamięci USB

Amplituner AVR 161 umożliwia korzystanie z wielu opcji odtwarzania dźwięku dzięki portowi USB znajdującemu się w panelu przednim. Wystarczy podłączyć iPhone’a, iPada, iPoda lub pamięć USB, aby odtwarzać znajdujące się na nich pliki za pomocą domowego centrum rozrywki.

Łączność MHL

Zarówno nagrania zarejestrowane za pomocą kamery, telefonu lub tabletu, jak i zawartość przesyłaną strumieniowo za pośrednictwem modułu Roku Streaming Stick możesz odtwarzać bezpośrednio na telewizorze HD w doskonałej jakości obrazu i dźwięku dzięki łączności MHL zapewnianej przez amplituner AVR 161.

Dekodowanie w technologiach Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio

Amplituner AVR 161 zapewnia wspaniały dźwięk dorównujący jakością cyfrowemu obrazowi odtwarzanemu z płyt w formacie Blu-ray Disc™ – możesz cieszyć się najlepszym możliwym brzmieniem ścieżek dźwiękowych filmów dzięki dekodowaniu w technologiach Dolby® TrueHD i DTS-HD Master Audio™. Niezależnie od używanego trybu i atmosfery filmu zachowana będzie najwyższa jakość dźwięku.

Automatyczna kalibracja EzSet/EQ III

Nowa funkcja automatycznej kalibracji HARMAN EzSet/EQ III zapewnia precyzyjną regulację poziomu głośności amplitunera AVR 161, ustawień odległości głośników/opóźnienia i korekcji dźwięku, dzięki czemu optymalna konfiguracja dla danego układu głośników i pomieszczenia jest określana automatycznie. System posiada łatwe w użyciu menu i umożliwia podłączenie mikrofonu oraz przeprowadzenie kalibracji za jego pomocą.

Technologia HARMAN GreenEdge

Logo HARMAN GreenEdge jest gwarancją tego, że amplituner AVR 161 jest przyjazny dla środowiska, a jednocześnie zapewnia najwyższą jakość, z której słyną produkty HARMAN. Dzięki zaawansowanemu układowi zasilania amplituner AVR 161 może zapewniać wspaniałą jakość dźwięku, a jednocześnie jest niewielki i lekki, ponieważ do jego wykonania wykorzystano mniejszą ilość metalu i tworzywa sztucznego. Mniejszy rozmiar oznacza, że podczas transportu urządzenia zużyto mniej paliwa, dzięki czemu zmniejszono ślad węglowy.

Nowa, kompaktowa konstrukcja

W przypadku amplitunera AVR 161 nagrodzony projekt Harman Kardon został przeniesiony na nowy poziom dzięki wpuszczanym elementom służącym do regulacji głośności i bardziej kompaktowej konstrukcji. Wykorzystanie zaawansowanego technologicznie zasilania cyfrowego pozwoliło na zmniejszenie masy urządzenia bez utraty wydajności, dzięki czemu urządzenie jest idealnie przystosowane do półek z cienkiego szkła wykorzystywanych we współczesnych meblach projektowanych z myślą o telewizorach/kinie domowym.

Złącza oznaczone kolorami i zaciski głośnikowe ze śrubami

Wszystkie złącza amplitunera AVR 161 są oznaczone kolorami, aby ułatwić podłączanie kabli i zmniejszyć liczbę pomyłek. Oznaczone kolorami zaciski głośnikowe ze śrubami na wszystkich kanałach wyjściowych umożliwiają podłączenie wtyków bananowych (tylko Ameryka Północna), złącz wtykowych lub przewodów nieizolowanych i bezpieczne podłączenie kabli głośników.

Pilot zdalnego sterowania z możliwością programowania i obsługi kilku urządzeń

Korzystanie z amplitunera AVR 161 jest prostsze dzięki programowalnemu pilotowi zdalnego sterowania na podczerwień (IR). Bezproblemowo obsługuje dostępne w kilku językach menu wyświetlane na ekranie, dzięki czemu proces konfiguracji systemu i sterowanie nim jest niezwykle łatwe. Ponadto pilot ten umożliwia sterowanie telewizorem, tunerami telewizji kablowej i satelitarnej oraz innymi źródłami odtwarzanej zawartości. Jeszcze większa elastyczność montażu jest zapewniana przez wyjście wyzwalacza 12 V i wejście zdalnego czujnika podczerwieni.

Aplikacja Harman Kardon Remote dla kompatybilnych smartfonów i tabletów z systemem iOS lub Android

Zapewniająca jeszcze więcej opcji związanych ze sterowaniem aplikacja Harman Kardon Remote jest dostępna w iTunes App Store w wersji dla urządzeń z systemem iOS® oraz w sklepie Google Play™ dla kompatybilnych urządzeń z systemem Android™. Dzięki niej możesz sterować amplitunerem AVR 161 za pomocą kompatybilnego smartfona lub tabletu – bez konieczności korzystania z pilota.

Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Większość materiałów na temat JBL, INFINITY oraz HARMAN KARDON prezentujemy za zgodą i dzięki uprzejmości wyłącznego importera tych firm - Przedsiębiorstwa Handlowego Ryszard Bałys z Katowic. Użyte nazwy oraz loga służą wyłącznie identyfikacji marki produktów i są zastrzeżonymi znakami HARMAN INTERNATIONAL INDUSTRIES, INCORPORATED.

Sklepy Internetowe KQS.store. Realizacja : sucro.pl

harman kardon amplituner amplitunery kino domowe harman kardon