ZOBACZ SYSTEM MULTIROOM HARMAN KARDON

harman/kardon

Harman Kardon AVR 151 lupa

Harman Kardon AVR 151

` harman kardon

Amplituner 5.1 kanałowy z DLNA 1.5, i radiem internetowym vTuner

Lżejsza konstrukcja. Potężniejszy dźwięk

Dzięki wydajnemu amplitunerowi o mocy 375 W z systemem kanałów 5.1 muzyka oraz ścieżki dźwiękowe filmów i programów telewizyjnych brzmią lepiej niż kiedykolwiek.

Niezależnie od tego, czy korzystasz z odtwarzacza Blu-ray™, tunera telewizji kablowej HD czy konsoli do gier, chcesz uzyskać najlepszą możliwą jakość obrazu i dźwięku. Potrzebujesz też prostego sposobu podłączania tych urządzeń. Harman Kardon® AVR 151 to sieciowy amplituner 5.1 wyposażony w cztery wejścia HDMI® z obsługą 3D z funkcją 4K Pass-Through – wystarczy podłączyć urządzenie.

Dzięki zgodności ze standardem DLNA® 1.5 możesz strumieniowo przesyłać dźwięk z urządzeń połączonych z siecią, a wbudowane radio internetowe vTuner™ pozwala na łączenie się ze źródłami rozrywki audio dostępnymi za pośrednictwem Internetu. Uniwersalny i wydajny amplituner AVR 151 zapewnia moc 375 W – dzięki niemu zapewnione zostało wspaniałe brzmienie i czystość dźwięku, z których słyną produkty Harman Kardon. Ponadto dzięki zastosowaniu technologii HARMAN GreenEdge™ amplituner jest lekki.

Możesz cieszyć się wspaniałą jakością, która teraz jest dostępna w bardziej przyjaznym dla środowiska wydaniu. A jeśli jesteś jedną z tych osób, które lubią mieć wszystko pod kontrolą, dzięki dostępnej do pobrania aplikacji Harman Kardon Remote możesz sterować swoim kinem domowym z jeszcze większą łatwością, wykorzystując w tym celu jedno urządzenie. Elegancki, lekki i zapewniający wspaniałą jakość amplituner Harman Kardon AVR 151 to idealne połączenie uniwersalności i pięknego dźwięku.


Pięć końcówek mocy 75 W na kanał i wydajny zasilacz cyfrowy

Wydajny amplituner AVR 151 zapewnia moc 75 W na kanał i system przestrzennego dźwięku 5.1. Można go również połączyć z subwooferami aktywnymi, aby zapewnić lepsze brzmienie dźwięku o niskiej częstotliwości podczas słuchania muzyki, oglądania filmów, programów telewizyjnych w jakości HD i relacji sportowych oraz grania w gry wideo. Choć urządzenie korzysta ze sprawdzonej rezerwy wysokoprądowej (HCC) Harman Kardon i wzmacniacza z ultraszerokim pasmem przenoszenia zapewniającego dokładny, dynamiczny dźwięk oraz niezwykle czyste i realistyczne brzmienie, nawet przy największej głośności, cyfrowe zasilanie zapewnia potrzebną moc przy mniejszej masie niż w przypadku tradycyjnych zasilaczy i ciężkich transformatorów. Rezultat końcowy to niewielki, przyjazny dla środowiska produkt zapewniający wspaniały dźwięk.

Łączność sieciowa zgodna ze standardem DLNA 1.5

Amplituner AVR 151 jest zgodny ze standardem DLNA 1.5, dzięki czemu możesz przesyłać zawartość audio-wideo poprzez sieć domową, korzystając z kompatybilnych urządzeń, np. smartfonów, tabletów i komputerów PC.

Wbudowane radio internetowe vTuner

Amplituner AVR 151 pozwala na korzystanie z radia internetowego vTuner, dzięki któremu zyskujesz możliwość połączenia się ze źródłami rozrywki audio dostępnymi za pośrednictwem Internetu. Zaraz po odpakowaniu urządzenia możesz słuchać tradycyjnych stacji radiowych z całego świata oraz przesyłać strumieniowo audycje nadawane przez stacje dostępne tylko w Internecie.

Cztery wejścia HDMI z obsługą 3D

Cztery wejścia HDMI z obsługą 3D i funkcji Deep Color 30/36-bit zapewniają wysoką jakość obrazu wideo w rozdzielczości do 1080 p oraz wierne odtwarzanie dźwięku podczas korzystania z pojedynczego kabla. Brak wynikających z konwersji strat na jakości obrazu i dźwięku sprawia, że możesz cieszyć się rozrywką oferowaną przez hollywoodzkie hity w takiej jakości, jaką zamierzyli ich twórcy.

Port USB w panelu przednim umożliwiający podłączenie urządzeń firmy Apple lub pamięci USB

Amplituner AVR 151 umożliwia korzystanie z wielu opcji odtwarzania dźwięku dzięki portowi USB znajdującemu się w panelu przednim. Wystarczy podłączyć iPhone’a, iPada lub pamięć USB, aby odtwarzać znajdujące się na nich pliki za pomocą domowego centrum rozrywki. Wbudowany port USB można również wykorzystać do ładowania urządzeń z systemem iOS.

Dekodowanie w technologiach Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio

Amplituner AVR 151 zapewnia wspaniały dźwięk dorównujący jakością cyfrowemu obrazowi odtwarzanemu z płyt w formacie Blu-ray Disc™ – możesz cieszyć się najlepszym możliwym brzmieniem ścieżek dźwiękowych filmów dzięki dekodowaniu w technologiach Dolby® TrueHD i DTS-HD Master Audio™. Niezależnie od używanego trybu i atmosfery filmu zachowana będzie najwyższa jakość dźwięku.

Technologia HARMAN GreenEdge

Logo HARMAN GreenEdge jest gwarancją tego, że amplituner AVR 151 jest przyjazny dla środowiska, a jednocześnie zapewnia najwyższą jakość, z której słyną produkty HARMAN. Dzięki zaawansowanemu układowi zasilania amplituner AVR 151 może zapewniać wspaniałą jakość dźwięku, a jednocześnie jest niewielki i lekki, ponieważ do jego wykonania wykorzystano mniejszą ilość metalu i tworzywa sztucznego. Niewielki rozmiar oznacza, że podczas transportu urządzenia zużyto mniej paliwa, dzięki czemu zmniejszono ślad węglowy.

Nowa, kompaktowa konstrukcja

W przypadku amplitunera AVR 151 nagrodzony projekt Harman Kardon został przeniesiony na nowy poziom dzięki wpuszczanym elementom służącym do regulacji głośności i bardziej kompaktowej konstrukcji. Wykorzystanie zaawansowanego technologicznie zasilania cyfrowego pozwoliło na zmniejszenie masy urządzenia bez utraty wydajności, dzięki czemu urządzenie jest idealnie przystosowane do półek z cienkiego szkła wykorzystywanych we współczesnych meblach projektowanych z myślą o telewizorach/kinie domowym.

Złącza oznaczone kolorami i zaciski głośnikowe

Wszystkie złącza amplitunera AVR 151 są oznaczone kolorami, aby ułatwić podłączanie kabli i zmniejszyć liczbę pomyłek. Czy może być jakieś prostsze rozwiązanie?

Pilot zdalnego sterowania z możliwością programowania i obsługi kilku urządzeń

Korzystanie z amplitunera AVR 151 jest prostsze dzięki programowalnemu pilotowi zdalnego sterowania na podczerwień (IR). Bezproblemowo obsługuje on dostępne w kilku językach menu wyświetlane na ekranie, dzięki czemu proces konfiguracji systemu i sterowanie nim jest niezwykle łatwe. Ponadto pilot ten umożliwia sterowanie telewizorem, tunerami telewizji kablowej i satelitarnej oraz innymi źródłami odtwarzanej zawartości. Jeszcze większa elastyczność montażu jest zapewniana przez wyjście wyzwalacza 12 V i wejście zdalnego czujnika podczerwieni.

Aplikacja Harman Kardon do zdalnego sterowania dla kompatybilnych smartfonów i tabletów z systemem iOS lub Android

Zapewniająca jeszcze więcej opcji związanych ze sterowaniem aplikacja Harman Kardon Remote jest dostępna w iTunes App Store w wersji dla urządzeń z systemem iOS® oraz w sklepie Google Play™ dla kompatybilnych urządzeń z systemem Android™. Dzięki niej możesz sterować amplitunerem AVR 151 za pomocą kompatybilnego smartfona lub tabletu – bez konieczności korzystania z pilota.

Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Większość materiałów na temat JBL, INFINITY oraz HARMAN KARDON prezentujemy za zgodą i dzięki uprzejmości wyłącznego importera tych firm - Przedsiębiorstwa Handlowego Ryszard Bałys z Katowic. Użyte nazwy oraz loga służą wyłącznie identyfikacji marki produktów i są zastrzeżonymi znakami HARMAN INTERNATIONAL INDUSTRIES, INCORPORATED.

Sklepy Internetowe KQS.store. Realizacja : sucro.pl

harman kardon amplituner amplitunery kino domowe harman kardon