ZOBACZ SYSTEM MULTIROOM HARMAN KARDON

harman/kardon

Go+Play Wireless lupa

Go+Play Wireless

` harman kardon

Harman Kardon Go + Play Wireless

 

Fantastycznie multimedialne, aczkolwiek zdumiewająco użytkowe staje się urządzenie bezprzewodowe Go + Play. Jest to jednostka przenośna, pozwalająca cieszyć się bogatym muzycznym otoczeniem.

Podstawową zaletą stacji muzycznej jest wykorzystanie systemu głośników DSP. Digital Signal Processing pozwala uzyskiwać cyfrowe oraz doskonale zoptymalizowane dźwięki. Wszystkie rejestry przetwarzane są w najlepszej jakości, dzięki czemu brzmienie jest czyste oraz idealne dla ucha. System ten odpowiada również za wychwycenie oraz zniwelowanie jakichkolwiek zniekształceń dźwięku. W ramach tej niewielkiej konstrukcji zamontowano głośniki w najnowszej, innowacyjnej technologii Harman Kardon - Atlas oraz wysokotonowce zapewniające przejrzystość wysokich rejestrów tonalnych, które razem oferując niespotykaną przestrzenność, dbają jednocześnie o odpowiednio silne tło basowe.

Go + Play posiada odbiornik Bluetooth, czyli bezprzewodowe rozwiązanie pozwalające na połączenie z różnorodnymi urządzeniami audio oraz wejście mini-jack 3,5 mm. Można zatem swobodnie przesyłać w dowolny sposób pliki ulubionych nagrań.

Potężna moc użytkowa na poziomie 65W zabezpiecza wszystkie potrzeby przetwarzania i transmisji dźwięków nawet w dużym pomieszczeniu.

Go + Play doskonale integruje się z ogólnie używanymi produktami przenośnymi i nie tylko. Pozostaje zatem kompatybilny w stosunku do urządzeń: Iphone 5, iPad mini, Ipad 4, iPod 5, iPod nano oraz wielu innych, które wyposażone są w technologię BT. Złącze USB pozwala na bardzo wygodne ładowanie odtwarzaczy i telefonów.

Nie tylko zatem możemy cieszyć się doskonałym dźwiękiem w naszych domach, ale jednocześnie ładować daną jednostkę do przyszłego użytkowania. Tak przemyślanego połączenia funkcji użytkowych jeszcze nie było.

Moc dźwięku Go + Play nie pozostawia żadnych komentarzy. Jest on doskonale słyszalny nawet w najdalszych częściach naszego domu. Nie odbiega parametrami od rozbudowanych możliwości wielu większych zestawów audio. Harman Kardon słynie bowiem z najlepszych i najbardziej efektywnych produktów nagłaśniających.

Aż trudno uwierzyć, że te wszystkie możliwości występują łącznie w jednym urządzeniu o wymiarach: 50,8 x 22,86 x 24,13 cm, które wykazuje zapotrzebowanie energetyczne na niskim poziomie i waży jedyne 4,3 kg.

Na koniec warto dodać, że to innowacyjne urządzenie audio może również być zasilane za pomocą tradycyjnych baterii. Oznacza to, że może towarzyszyć nam podczas każdej podróży i w każdym miejscu. Mimo alternatywnego sposobu zasilania, Harman Kardon Go + Play nie zmienia parametrów transmisji dźwiękowych.

Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Większość materiałów na temat JBL, INFINITY oraz HARMAN KARDON prezentujemy za zgodą i dzięki uprzejmości wyłącznego importera tych firm - Przedsiębiorstwa Handlowego Ryszard Bałys z Katowic. Użyte nazwy oraz loga służą wyłącznie identyfikacji marki produktów i są zastrzeżonymi znakami HARMAN INTERNATIONAL INDUSTRIES, INCORPORATED.

Sklepy Internetowe KQS.store. Realizacja : sucro.pl

harman kardon amplituner amplitunery kino domowe harman kardon