ZOBACZ SYSTEM MULTIROOM HARMAN KARDON

harman/kardon

Harman kardon NC lupa

Harman kardon NC

` harman kardon

Przedstawiamy wokółuszny model NC w pierwszej serii słuchawek Harman Kardon.

 Łącząc prostotę i wyrafinowanie, akustykę i estetykę.

 

Ekskluzywny system akustyczny słuchawek Harman Kardon NC łączy naj­wyższej klasy projekt mechaniczny, materiały i elektronikę. Wymienny pa- łąk, samodopasowujący się pasek nagłowny oraz poduszki z miękkiej skóry ze specjalną gąbką gwarantują komfort i akustyczną szczelność wokół uszu. Model NC wyposażony jest we własnościową technologię Harman aktywnej eliminacji szumu w zamkniętej pętli zaprojektowaną do instalacji w luksuso­wych samochodach. Ładowane z USB słuchawki NC mają baterie wystarcza­jące na 40 godzin. W odróżnieniu od innych słuchawek z eliminacją szumów, słuchawki NC grają dalej nawet po wyczerpaniu baterii. Lekkie i komfortowe, słuchawki NC dadzą Ci piękny dźwięk, gdziekolwiek je zabierzesz.

 

 

Zalety

    wyrafinowany, modny projekt

    własnościowa, aktywna technologia eliminacji szumów w zamkniętej pętli

    pasywny tryb pracy

    zoptymalizowane przetworniki

    klarowny i dokładny dźwięk nawet przy cichym graniu

    wymienne pałąki i samodopasowu­jący się pasek

    wysokiej klasy specjalna pianka w poduszkach

    ładowanie z USB

    mechanizm składania 2D i luksusowy pokrowiec

 

 

Harman Kardon zawsze projektował audio bezkompromisowe dla uszu. Teraz jest bliżej, niż kiedykolwiek.

 

Cechy szczególne:

 

         Wyrafinowany, modny projekt: słuchawki Harman Kardon NC oferują jakość high-tech zamkniętą w eleganckim opa­kowaniu. Matowa czerń i piaskowany metal uzupełniają wy­glądem i funkcjonalnością produkty Apple będąc synoni­mem wyrafinowanej elegancji Harman Kardon.

         Własnościowa, aktywna redukcja sz umów otoczenia: słu­chawki NC zawierają własnościową technologię eliminacji szumów otoczenia, która przygotowana została dla luksusowych limuzyn z dźwiękiem Harman. Mikrofon analizuje i po­zwala na optymalizację dźwięku, zanim ten zostanie podany do uszu słuchacza.

         Pasywne odtwarzanie: w słuchawkach z redukcją szu mu otoczenia muzyka gra, gdy jest zasilanie. Brak zasilania to brak muzyki! Ale nie w słuchawkach Harman Kardon NC. Za pomocą załączonego w komplecie przewodu Bypass można słuchawek używać tak, jak każdych innych pasywnych, które nie potrzebują zasilania .

 

·         Zoptymalizowane przetworniki: wysokiej klasy przetwor­nik o średnicy 40mm wytwarza dźwięk w rewelacyjnym pa­śmie 16Hz - 20kHz, z niezwykłą dynamiką i wysokim ciśnie­niem akustycznym. W rezultacie dostajemy precyzyjny dźwięk i rozszerzone przenoszenie basu.

 

         Klarowny i dokładny dźwięk na każdym poziomie głośno­ści: Inżynieria dźwięku słuchawek NC i pasywna redukcja szumów oznacza, że możesz słuchać muzyki i innego rodza­ju dźwięku czysto i wyraźnie nawet na niskich poziomach dźwięku. Możesz więc cieszyć się koncertową jakością bez koncertowej głośności, a zatem bezpiecznie dla uszu!

 

         Ładowanie przez USB: aby nie trzeba było mieć zawsze ze sobą dodatkowego zasilacza, słuchawki Harman Kardon NC można podłączyć do dowolnego gniazdka USB z zasilaniem.

 

Słuchawki Harman Kardon NC

 

   typ: wokółuszne

   przetwornik: wysokiej jakości 40mm

   pasmo przenoszenia: 16Hz - 20kHz

   przewód  l,4m (z 3 przyciskowym sterowaniem Apple i mikrofonem)

   Opakowanie: wysokiej klasy etui

Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Większość materiałów na temat JBL, INFINITY oraz HARMAN KARDON prezentujemy za zgodą i dzięki uprzejmości wyłącznego importera tych firm - Przedsiębiorstwa Handlowego Ryszard Bałys z Katowic. Użyte nazwy oraz loga służą wyłącznie identyfikacji marki produktów i są zastrzeżonymi znakami HARMAN INTERNATIONAL INDUSTRIES, INCORPORATED.

Sklepy Internetowe KQS.store. Realizacja : sucro.pl

harman kardon amplituner amplitunery kino domowe harman kardon