ZOBACZ SYSTEM MULTIROOM HARMAN KARDON

harman/kardon

Harman Kardon BDS 775 lupa

Harman Kardon BDS 775

` harman kardon

BDS 775

 

Bogactwo możliwości, 5 głośników oraz doskonale kompatybilne urządzenia kina domowego zapewni Harman Kardon BDS 775. Jest to bowiem zestaw oparty na systemie 5.1., stosunkowo nieduży, ale wiele mogący sprzęt audio.

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że jest to standardowy komplet kina domowego. Znajduje się tam bowiem amplituner, odtwarzacz Blu-ray oraz komplet 5 kolumn nagłaśniających. Elementy występują rzeczywiście w większości zestawów różnych producentów, ale żaden nie daje takich możliwości i doskonałej jakości, jak Harman Kardon BDS 775.

Rozbudowane złącza audio i video pozwalają na proste i bezproblemowe połączenie wszystkich elementów kinowych i multimedialnych. Dzięki temu zyskamy również idealnie prezentowane oraz czyste brzmienie projekcji dźwiękowych.

Za owe pożądane wrażenia estetyczne odpowiada doskonale dopracowany system kolumn satelitarnych. Kolumna centralna wyposażona w dwa średniotonowe przetworniki oraz subwoofer o mocy 200 W sprawi, że uchwycimy każdy dźwięk aż zadrży nasze ciało. Nie oderwiemy się z fotela, nie wykonamy żadnych ruchów, żeby tylko nie popsuć tak przepięknego efektu. Czuwa nad nim właśnie system korekcji akustycznej EzSet/EQ. Jakość sygnału o dynamice 90 dB oraz pasmo przenoszenia w granicach 20Hz - 20kHz to efekt idealnej współpracy wielu specjalistów.

Zestaw doskonale uwarunkowuje swoje działania od przestrzeni pokoju. Automatyczne dopasowanie i kalibracja ustawień jest niezwykle cenną funkcją.

Oprócz tradycyjnych właściwości urządzenia oraz doskonale zorganizowanych opcji odtwarzania wszystkich rodzajów nośników danych, Harman Kardon BDS 775 daje również możliwość korzystania z popularnych programów muzycznych jak YouTube, czy prezentowania obrazów w programie Picassa.

Zainstalowanie trzech wejść HDMI, wejścia USB oraz wejść cyfrowych pozwala na stosowanie dowolnych połączeń z posiadanymi urządzeniami audiowizualnymi.

Producent pomyślał również o tym, aby pilot sterowania kompletem mógł również obsługiwać inne urządzenia telewizyjne i multimedialne.

Harman Kardon BDS 775 przyciąga nie tylko swoimi możliwościami, ale także szykownym wyglądem. Wszystkie elementy wykonane są z największą starannością oraz z najlepszych materiałów.

 

  

Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Większość materiałów na temat JBL, INFINITY oraz HARMAN KARDON prezentujemy za zgodą i dzięki uprzejmości wyłącznego importera tych firm - Przedsiębiorstwa Handlowego Ryszard Bałys z Katowic. Użyte nazwy oraz loga służą wyłącznie identyfikacji marki produktów i są zastrzeżonymi znakami HARMAN INTERNATIONAL INDUSTRIES, INCORPORATED.

Sklepy Internetowe KQS.store. Realizacja : sucro.pl

harman kardon amplituner amplitunery kino domowe harman kardon