ZOBACZ SYSTEM MULTIROOM HARMAN KARDON

harman/kardon

Harman Kardon BDS 375  lupa

Harman Kardon BDS 375

` harman kardon

Kompletny system 2.1
amplituner z bluetooth zintegrowany z odtwarzaczem Blu-Ray
i glosnikami HKTS 2.1

BDS 375

Kompleksowy 2.1-kanałowy system kina domowego z amplitunerem i odtwarzaczem Blu-ray, technologią Bluetooth i tunerem FM.
BDS 375 firmyHarman Kardon® to kompleksowy, całościowy pakiet – 2.1-kanałowy system kina domowego, który bezproblemowo łączy się z płaskim wyświetlaczem wideo i, dzięki łączności Bluetooth®, całkowicie zmieni sposób, w jaki korzystasz z kina domowego. System obejmuje uniwersalny amplituner i odtwarzacz 3D Blu-ray Disc™, trzy wejścia i jedno wyjście HDMI® oraz dostęp do internetowych usług przesyłania strumieniowego. Dwa wydajne, dostrojone głośniki z dwoma przetwornikami średniotonowymi oraz 200-watowym subwooferem to gwarancja całkowitego zanurzenia w środowisku akustycznym, które dostarcza niesamowitych wrażeń. System wyposażony w technologię Dolby® Digital i dekodowanie audio DTS® przesyła strumieniowo filmy i muzykę z Internetu, urządzeń przenośnych oraz z praktycznie każdego innego urządzenia źródłowego.

Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Większość materiałów na temat JBL, INFINITY oraz HARMAN KARDON prezentujemy za zgodą i dzięki uprzejmości wyłącznego importera tych firm - Przedsiębiorstwa Handlowego Ryszard Bałys z Katowic. Użyte nazwy oraz loga służą wyłącznie identyfikacji marki produktów i są zastrzeżonymi znakami HARMAN INTERNATIONAL INDUSTRIES, INCORPORATED.

Sklepy Internetowe KQS.store. Realizacja : sucro.pl

harman kardon amplituner amplitunery kino domowe harman kardon